17
چهارشنبه, سرطان

تیم ملی کرکت افغانستان در دومین دیدارش در جام صحرا امارات را شکست داد

ورزش
Typography

تیم ملی کرکت افغانستان در دومین دیدارش در مسابقات جام صحرا، موفق شد امارات متحدۀ عربی را نیز شکست دهد.

افغانستان که دو روز پیش توانسته بود ایرلند را از پیش رو بردارد، روز گذشته امارات متحدۀ عربی را هم در ادامۀ این دیدارها در هم کوبید.
امارات که در اول بازی را آغاز کرده بود، توپ‌اندازان تیم ملی کرکت افغانستان توانستند هفت توپ‌زن این تیم را از میدان بیرون کنند.
از این میان چهار بازی‌کن امارات توسط دولت زدران، دو بازی‌کنش توسط راشد خان و یک بازی‌کن این تیم توسط فرید احمد از میدان بیرون گردیدند.
بازی‌کنان کرکت امارات متحدۀ عربی در این مسابقه ۱۴۷ دوش را برای تیم ملی کرکت افغانستان هدف تعیین کردند.
اما تیم ملی کرکت افغانستان در حالی که هفت توپ هنوز باقی مانده بود، با ازدست‌دادن پنج بازی‌کن توانست در ۱۸ آور هدف تعیین‌شده از سوی اماراتی‌ها را پوره کند.
با وجود این‌که نجیب الله ترکی و محمد شهزاد در موقعیت حساس مسابقه از میدان بیرون گردیدند، متباقی توپ‌زنان افغان توانستان بازی را به خوبی مدیریت کنند.
شهزاد تنها توانست در این بازی ۱۵ دوش را به دست آورد، ترکی بدون هیچ امتیازی توسط توپ‌اندازان اماراتی بیرون شد، اصغر ستانکزی ۳۰ دوش، سمیع الله شینواری ۴۲ دوش و محمد نبی ۱۱ دوش به دست آوردند.
هم‌چنان کریم جنت به هم‌کاری نجیب زدران مسابقه را تا پایان ادامه دادند که جنت ۲۲ دوش و زدران ۱۱ دوش را در این بازی رقم زدند.
افغانستان دوروز پیش در نخستین دیدارش در این مسابقات ۲۰ آوره توانسته بود تیم ایرلند را نیز شکست دهد.