در آستانه عید سعید فطر بازار های خرید و فروش در مزارشریف رونق یافته است. فروشندگان لباس، میوه خشک و جوس های داخلی و خارجی می گویند از فروشات بازار عید راضی هستند.

شماری از زنان در غرب افغانستان حمایت شان را از پروسه ثبت نام انتخابات پارلمانی و شوراهای ولسوالی ها اعلام نموده و از همه زنان واجد شرایط در انتخابات میخواهند تا خود را در این پروسه ثبت نام نمایند.

دوهم بریدمن نظام الدین فروتن، یک تن از افسران روابط عامه ی لوای نظم عامه بوده، که در ولایت سرپل مستقر میباشد. او سالهاست که در صفوف نیروهای ملی دفاعی و امنیتی افغان مصروف خدمت به وطن است

مسؤولان در وزارت شهرسازی و مسکن افغانستان از برگزاری نخستین دور آزمون رقابتی بست‌های قراردادی این وزارت در کابل خبر می‌ دهند. دفتر مطبوعاتی وزارت شهرسازی می ‌‌گوید که اولین دور امتحان رقابتی بست‌ های قراردادی این وزارت با همکاری کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی در پوهنتون پولی ‌تخنیک کابل گرفته شده ‌است.

ترویج فرهنگ مطالعه مسئولیت هر افغان میباشد تا مردم را به خواندن کتاب دعوت نماید. فرید احمد فرهنگ رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت هلمند میگوید برنامه یی را روی دست گرفته که طی آن از جوانان به مطالعه دعوت به عمل میآید و به آنان کتاب های رایگان توزیع می شود.

مطالب بیشتر...

صفحه‌ی 1 از 5