هشت پروژه عام المنفعه به ارزش ٧٣٠ میلیون افغانی از سوی وزیر احیا و انکشاف دهات افغانستان امروز در ولایت هرات افتتاح و تهداب گذاری شد. این پروژه ها شامل قیرریزی جاده ها روستایی میباشد که در ولسوالی های گذره ، اوبه ، رباط سنگی  و غوریان هرات راه اندازی شده اند.

شاهراه قندهار- ارزگان در نتيجه ناامنی های اخير توسط طالبان و ديگر گروه های تروریست تخریب گردیده بود که این کار باشندگان ولایت ارزگان را با مشکلات جدی مواجه ساخته است. باشنده گان ولایت روزگان به خصوص افراد مریض به علت ناامنی و دیگر مشکلات نمی توانند برای مداوا به قندهار بروند.

سنگ تهداب لیلیه و طعام خانه به ارزش ٣٩ میلیون افغانی برای محصلین طبقه اناث پوهنتون هلمند طی مراسمی در این ولایت گذاشته شد. والی هلمند و دیگر مقامات محلی این ولایت هم در مراسمی که بدین منظور تدویر یافته بود، اشتراک ورزیدند و ابراز امیدواری کردند، که در سالهای آینده اپارتمان های بیشتری در محوطه پوهنتون اعمار خواهند شد. 

Hostel for Helmand Students

مسوولان محلی در هرات می گویند، که در آینده نزدیک کار بازسازی مسجد جامع بزرگ این ولایت آغاز می شود.  به گفته این مسولان بودجه مشخصی به این منظور تخصیص یافته و با آغاز سال ١٣٩٧، کار ساخت کانالازاسیون، سنگ فرش، رنگ آمیزی، سیستم تصفیه هوا و ساخت پارکنیگ در مسجد جامع بزرگ آغاز می شود.

Herat Grand Mosque

چهارده پروژه به منظور فراهم شدن سهولت کاری پولیس اناثیه در ولایت هرات توسط سفیر جمهوری کوریا و مسولان وزارت امور داخله کشور امروز افتتاح و به بهره برداری سپرده شد. این پروژه ها شامل اعمار ساختمانهای تعویض لباس، نمازخانه، سرویس بهداشتی و خدمات برای اطفال میباشد که توسط کشور کوریا برای پولیس اناثیه ولایت هرات اعمار شده است.

Female Police Herat Projects

صلح ، ثبات، وتامین امنیت زمینه ساز انکشاف و بازسازی را تشکیل میدهند.برعلاوه این موضوعات موجودیت سهولت های لازم در چوکات کاری حکومت باعث میشود تا خدمات لازمه مطابق به خواست مردم ارائه گردد.

Appelate Court Corner Stone

مطالب بیشتر...

صفحه‌ی 1 از 3